Mikaela Shiffrin a téli sportok fenntarthatóságáért küzd
„Sportágunk veszélyben van” címmel küldött levelet Mikaela Shiffrin a Nemzetközi Síszövetség (FIS) elnökének, Johan Eliaschnak, amelyet rajta kívül számos más síelő is aláírt. Az ok, hogy szerintük a szervezet jelenlegi fenntarthatósági erőfeszítései „elégtelenek”. Az amerikai sztár, Mikaela Shiffrin a vezetője annak a felhívásnak, amelyet a sportág vezetőinek címeztek, és amiben ara szólítják fel őket, hogy … Bővebben: Mikaela Shiffrin a téli sportok fenntarthatóságáért küzd
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba